kierunki

Russian
STUDIA Licencjackie i magisterskie
dzienne i zaoczne

Jeździectwo i hipoterapia

Jeździectwo i Hipoterapia należą do najciekawszych specjalności kierunku Turystyka i Rekreacja. To studia dla ludzi z pasją ! Nie zwlekaj! Połącz pasję i karierę zawodową.

rekrutacja na rok akademicki 2022/23 Trwa !

JEŹDZIECTWO I HIPOTERAPIA

Są to pierwsze tego rodzaju studia w Polsce. Mają one na celu przekazanie szerokiej wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania biznesem związanym z Jeździectwem i Hipoterapią.

W ramach studiów prowadzone są zajęcia teoretyczne i praktyczne z końmi.

Dzięki przedmiotom ogólnym absolwent przygotowany jest do osiągania sukcesów i budowania własnej kariery zawodowej w branży Turystycznej a także poprowadzenia własnej działalności gospodarczej, pełnienia funkcji instruktora jazdy konnej oraz profesjonalnego zarządzania ośrodkiem jeździeckim.

Hipoterapia to rehabilitacja, jak i leczenie niepełnosprawności za pomocą koni. Sukces tej metody tkwi w specyfice poruszania się konia oraz jego usposobieniu. To jedna z najbardziej uniwersalnych metod rehabilitacji, która pomaga w wielu przypadkach.

Prócz specjalistycznej wiedzy z zakresu hipologii i jeździectwa nasi absolwenci zyskują szersze przygotowanie w zakresie organizacji i zarządzania, ekonomii, finansów oraz wiedzę z zakresu prawnych i społecznych podstaw prowadzenia działalności w branżach związanych z  turystyką.

Jeździectwo i Hipoterapia należą do najciekawszych specjalności kierunku Turystyka i Rekreacja. To studia dla ludzi z pasją ! Nie zwlekaj! Połącz pasję i karierę zawodową.

JEŹDZIECTWO I HIPOTERAPIA

kadra

Gwarantujemy najlepszą kadrę naukowców i praktyków związanych z branżą.  Kierownikiem studiów jest mgr Przemysław Starkowski 

rekrutacja krok po kroku

Skontaktuj się z nami, we wszystkim pomożemy

Krok 1

Skompletuj wszystkie wymagane dokumenty i dostarcz je do Biura Rekrutacji. Możesz to zrobić: osobiście, za pośrednictwem osoby trzeciej, pocztą tradycyjną na adres Uczelni (z dopiskiem Biuro rekrutacji),

Krok 2

Następnie otrzymasz login i hasło do Wirtualnego Dziekanatu ( gdzie znajdują się informacje o opłatach, planach zajęć, ocenach z egzaminów oraz ważne ogłoszenia).

Krok 3

Jeżeli Twoje dokumenty będą kompletne, otrzymasz decyzje o przyjęciu na studia a następnie umowę do podpisania, w której będą zawarte szczegółowo warunki studiowania.

Krok 4

Gdy twoja teczka będzie już gotowa dostaniesz do podpisania Ślubowanie. Odbierzesz legitymację i od tego momentu zostaniesz pełnoprawnym Studentem WSHiU!

Wymagane dokumenty:

  • kwestionariusz osobowy – pobierz
  • podanie o przyjęcie na studia I lub II stopnia– pobierz
  • ksero świadectwa ukończenia szkoły średniej ( I stopień ) lub dyplomu licencjata ( II stopień)
  • ksero świadectwa dojrzałości ( I stopień)
  • 2 zdjęcia ( 35mm x 45 mm )
  • zdjęcie w wersji cyfrowej
  • dowód wpłaty za legitymację – 22 zł (NEOBANK 27 9068 1013 0000 0000 0173 2214)
  • podpisany regulamin „Wpisowe 0 zł”” – pobierz

formularz zgłoszeniowy

program

Реєстрація

X