Studia licencjackie / magisterskie / podyplomowe
tryb stacjonarny / niestacjonarny

Turystyka i rekreacja

Chcesz zdobyć wykształcenie pozwalające na zatrudnienie w jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki? Pracować w branży związanej z miłym spędzaniem czasu, wypoczynkiem, wyjazdami? Studiuj turystykę i rekreację w WSHiU.

Studia w zakresie turystyki i rekreacji:  to studia interdyscyplinarne, a więc rozpięte pomiędzy wieloma dziedzinami teorii i praktyki. Aby dobrze przygotować się do wyzwań czekających na managera usług związanych z turystyką i rekreacją należy podjąć właściwe studia. Pod opieką wykładowców z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwami turystycznymi, ośrodkami wczasowymi i obiektami sportowymi można posiąść wyselekcjonowane i najistotniejsze obszary wiedzy. Na Turystyce i Rekreacji w Wyższej Szkole Handlu i Usług nie uczymy niepotrzebnych rzeczy. Każdy element wiedzy przekazywany w wykładach znajduje swoje praktyczne odzwierciedlenie w zajęciach warsztatowych, które bardzo często polegają na symulacji rzeczywistych procesów kształtujących branżę turystyczną. Jak budujemy zawodowe CV naszych absolwentów? Tylko w Wyższej Szkole Handlu i Usług student jest motywowany do zdobywania dodatkowych uprawnień, takich jak przewodnik i pilot wycieczek, instruktor rekreacji ruchowej czy wychowawca kolonijny. Turystyka i Rekreacja, jak żaden inny kierunek, domaga się solidnej bazy praktyk i staży. Nasza Uczelnia przoduje w organizacji wyjazdów studyjnych – nawet w najdalsze zakątki świata. Języki obce – program studiów zawiera zwiększoną liczbę lektoratów, uczymy języków od pierwszego do ostatniego semestru. W ten sposób absolwent naszych studiów staje się znakomicie przygotowanym fachowcem, osobą ,która wchodząc na rynek pracy, może pochwalić się świetną orientacją w branży turystycznej i biegłą znajomością dwóch języków obcych. W swoim zawodowym portfolio ma imponujące curriculum stażów, praktyk a nierzadko znakomitych doświadczeń w wakacyjnej pracy w największych ośrodkach turystycznych świata. Kierunek dla ciekawych świata!

Licencjackie

Studia pierwszego stopnia – forma kształcenia, na którą są przyjmowani kandydaci mający maturę, kończąca się uzyskaniem tytułu zawodowego licencjata

Magisterskie

Studia drugiego stopnia  – forma kształcenia, na którą są przyjmowani kandydaci posiadający co najmniej kwalifikacje pierwszego stopnia, kończąca się uzyskaniem kwalifikacji drugiego stopnia.

Podyplomowe

Studia podyplomowe – inna niż studia wyższe i studia doktoranckie forma kształcenia, przeznaczona dla kandydatów posiadających kwalifikacje co najmniej pierwszego stopnia.

Aktualności

Translate »

Реєстрація