kierunki

Russian
STUDIA licencjackie i magisterskie
dzienne i zaoczne

Animacja czasu wolnego

Jeśli jesteś świetnym organizatorem, interesujesz się aktywnością fizyczną, sportem, zabawą, pracą w towarzystwie ludzi uśmiechniętych, pełnych energii życiowej i otwartości na świat, rozpocznij przygodę swojego życia i studiuj animację czasu wolnego !

REKRUTACJA na rok akademicki 2022/23 trwa !

ANIMACJA CZASU WOLNEGO

 

Animacja czasu wolnego to dział współczesnej turystyki oraz hotelarstwa, zajmujący się organizacją czasu wolnego ludzi, przebywających w ośrodkach wczasowych i turystycznych.

Podstawowa funkcja animacji czasu wolnego to zapewnienie turystom rozrywek podczas ich pobytu w danym miejscu. Najczęściej przybiera to postać zorganizowanego programu animacyjnego, w którym znaleźć można zajęcia sportowe, plastyczne, teatralne, muzyczne i specjalne animacje dla dzieci.

Jeśli interesujesz się aktywnością fizyczną, sportem, zabawą, pracą w towarzystwie ludzi uśmiechniętych, pełnych energii życiowej i otwartości na świat, rozpocznij przygodę swojego życia i studiuj animację czasu wolnego !

 

Celem specjalności jest wyposażenie absolwentów w kompetencje umożliwiające profesjonalne organizowanie działalności z zakresu animacji czasu wolnego. Wymaga to dobrego rozpoznania potrzeb różnych grup wiekowych, środowisk wychowawczych, a także zdobycia praktycznych umiejętności animatora czasu wolnego. Specjalność, kształcąc umiejętności praktyczne i teoretyczne studentów, daje im kompetencje zarówno do bezpośredniego profesjonalnego prowadzenie zajęć z grupą, w obszarach animacji ruchowej w różnego rodzaju ośrodkach wypoczynkowych, jaki i zarządzania tego typu projektami.

 


Tańcząc, śpiewając, grając i bawiąc się zrealizujesz swoje pasje, a z pasji uczynisz sposób na zarabianie. Dzięki tym studiom poznasz warsztat, metody, techniki i zadania animatora czasu wolnego. Nauczysz się planowania, organizowania zajęć animacyjnych dla każdej grupy wiekowej. Do zawodu animatora czasu wolnego, przygotują Cię najlepsi naukowcy, instruktorzy, praktycy z tej dziedziny. Ponadto, przekażemy fachową wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej-EFR.

 

 

Absolwenci tej specjalności, znajdują ciekawą pracę w renomowanych sieciach hotelowych oraz najnowocześniejszych centrach fitness i rekreacji w Polsce i zagranicą.

rekrutacja krok po kroku

Skontaktuj się z nami, we wszystkim pomożemy

Krok 1

Skompletuj wszystkie wymagane dokumenty i dostarcz je do Biura Rekrutacji. Możesz to zrobić: osobiście, za pośrednictwem osoby trzeciej, pocztą tradycyjną na adres Uczelni (z dopiskiem Biuro rekrutacji),

Krok 2

Następnie otrzymasz login i hasło do Wirtualnego Dziekanatu ( gdzie znajdują się informacje o opłatach, planach zajęć, ocenach z egzaminów oraz ważne ogłoszenia).

Krok 3

Jeżeli Twoje dokumenty będą kompletne, otrzymasz decyzje o przyjęciu na studia a następnie umowę do podpisania, w której będą zawarte szczegółowo warunki studiowania.

Krok 4

Gdy twoja teczka będzie już gotowa dostaniesz do podpisania Ślubowanie. Odbierzesz legitymację i od tego momentu zostaniesz pełnoprawnym Studentem WSHiU!

Wymagane dokumenty:

  • kwestionariusz osobowy – pobierz
  • podanie o przyjęcie na studia I lub Ii stopnia stopnia – pobierz
  • ksero świadectwa ukończenia szkoły średniej ( I stopień ) lub dyplomu licencjata ( II stopień)
  • ksero świadectwa dojrzałości ( I stopień )
  • 2 zdjęcia ( 35mm x 45 mm )
  • zdjęcie w wersji cyfrowej
  • dowód wpłaty za legitymację – 22 zł (NEOBANK 27 9068 1013 0000 0000 0173 2214)
  • podpisany regulamin „Wpisowe 0 zł”” – pobierz

formularz zgłoszeniowy

Реєстрація

X