kierunki

Russian
STUDIA I STOPNIA
tryb stacjonarny / niestacjonarny

Menedżer logistyki

Menedżer logistyki

Na tej specjalności poznasz sposoby efektywnego zarządzania procesami, zarządzania asortymentem, strumieniem ładunków oraz infrastrukturą i zasobami logistyki (w tym zespołami ludzkimi), aby uzyskać wyższą efektywność i sprawność przedsiębiorstwa oraz zapewnić niezawodność działań i wymagany poziom obsługi klienta.

Zdobędziesz tu kompetencje integracji i koordynacji działań, niezwykle ważne w systemach operacyjnych przedsiębiorstw oraz współpracy pomiędzy działem logistyki i innymi kluczowymi działami w przedsiębiorstwie. 

Wybór logistyki w WSHiU to doskonała decyzja dla osób dynamicznych, zadaniowych, zaradnych, komunikatywnych, potrafiących pracować w grupie i pod presją czasu.
 

Posiadane predyspozycje w połączeniu z usystematyzowaną wiedzą akademicką i doświadczeniem zdobytym w toku zajęć praktycznych pozwolą uzyskać solidne wykształcenie w rozwojowym zawodzie poszukiwanym na rynku pracy.

Logistyk to jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku pracy, co oznacza, że jeśli studiujesz lub uczysz się logistyki, będziesz miał zapewnioną pracę. 

Specjalistów z tej dziedziny potrzebują nie tylko firmy transportowe czy spedycyjne, ale również centra logistyczne, magazyny, sklepy internetowe, firmy kurierskie, lotniska, porty morskie, przedsiębiorstwa produkcyjne, wojsko i wiele innych. 

Logistycy po studiach mają duże możliwości wyboru odpowiedniego miejsca zatrudnienia, ponieważ mogą pracować w wielu branżach. Potrzebni są we wszystkich miejscach, w których odbywa się produkcja i sprzedaż – w budownictwie, energetyce, motoryzacji, elektronice itp. 

 Logistyk znajdzie pracę bez problemu w Polsce, ale również za granicą. W tym zawodzie możesz liczyć na stabilne zatrudnienie i zarobki

Zapraszamy na specjalność menedżer logistyki w Wyższej Szkole Handlu i Usług!

rekrutacja krok po kroku

Krok 1

Skompletuj wszystkie wymagane dokumenty i dostarcz je do Biura Rekrutacji. Możesz to zrobić: osobiście, za pośrednictwem osoby trzeciej, pocztą tradycyjną na adres Uczelni (z dopiskiem Biuro rekrutacji),

Krok 2

Następnie otrzymasz login i hasło do Wirtualnego Dziekanatu ( gdzie znajdują się informacje o opłatach, planach zajęć, ocenach z egzaminów oraz ważne ogłoszenia).

Krok 3

Jeżeli Twoje dokumenty będą kompletne, otrzymasz decyzje o przyjęciu na studia a następnie umowę do podpisania, w której będą zawarte szczegółowo warunki studiowania.

Krok 4

Gdy twoja teczka będzie już gotowa dostaniesz do podpisania Ślubowanie. Odbierzesz legitymację i od tego momentu zostaniesz pełnoprawnym Studentem WSHiU!

Wymagane dokumenty:

  • kwestionariusz osobowy – pobierz
  • podanie o przyjęcie na studia I stopnia – pobierz
  • ksero świadectwa ukończenia szkoły średniej
  • ksero świadectwa dojrzałości
  • 2 zdjęcia ( 35mm x 45 mm )
  • zdjęcie w wersji cyfrowej
  • dowód wpłaty za legitymację – 22 zł (NEOBANK 27 9068 1013 0000 0000 0173 2214)
  • podpisany regulamin „Wpisowe 0 zł”” – pobierz

formularz zgłoszeniowy

Реєстрація

X