kierunki

Russian
STUDIA I STOPNIA
tryb stacjonarny / niestacjonarny

Zarządzanie logistyką

Zarządzanie logistyką

Celem studiów jest pozyskanie wiedzy i kompetencji w zakresie logistyki oraz zaznajomienie z podstawowymi zależnościami zarządzania logistycznego w jednostkach produkcyjnych, transportowych i handlowych. 

Głównym zadaniem branży logistycznej jest przede wszystkim nadzorowanie całego procesu produkcji, dystrybucji i transportu zdefiniowanych towarów i materiałów. Od lat jest to jedna z najszybciej i najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki światowej, co wpływa na wzrost zapotrzebowania na pracowników zarządzających całym procesem przepływu dóbr materialnych.

Po studiach na specjalności zarządzanie logistyką absolwent będzie potrafił zarządzać środkami technicznymi niezbędnymi w przeprowadzaniu procesów logistycznych. Absolwenci świetnie odnajdą się w działach logistyki nowoczesnych przedsiębiorstw sektora produkcyjnego jak i  transportowego.

Nie dziwi więc fakt, że studia związane z logistyką i zarządzaniem nieprzerwanie od wielu lat cieszą się wielką popularnością wśród studentów, którzy chcą zdobyć wszechstronne wykształcenie i tym samym zwiększyć swoje szanse na rozwinięcie kariery zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku pracy. 

Absolwent wskazanego kierunku będzie przygotowany do podjęcia zatrudnienia na stanowiskach związanych z zarządzaniem logistycznym w przedsiębiorstwie, jak również będzie posiadał umiejętności rozwiązywania problemów procesów logistycznych. 

Marcin, Absolwent WSHiU

Logistyka to niesamowicie szybko rozwijająca się gałąź rynku, szczególnie w dobie pandemii. Po tej specjalności znalazłem zatrudnienie w wielkiej korporacji zajmującej się międzynarodowym handlem.

rekrutacja krok po kroku

Krok 1

Skompletuj wszystkie wymagane dokumenty i dostarcz je do Biura Rekrutacji. Możesz to zrobić: osobiście, za pośrednictwem osoby trzeciej, pocztą tradycyjną na adres Uczelni (z dopiskiem Biuro rekrutacji),

Krok 2

Następnie otrzymasz login i hasło do Wirtualnego Dziekanatu ( gdzie znajdują się informacje o opłatach, planach zajęć, ocenach z egzaminów oraz ważne ogłoszenia).

Krok 3

Jeżeli Twoje dokumenty będą kompletne, otrzymasz decyzje o przyjęciu na studia a następnie umowę do podpisania, w której będą zawarte szczegółowo warunki studiowania.

Krok 4

Gdy twoja teczka będzie już gotowa dostaniesz do podpisania Ślubowanie. Odbierzesz legitymację i od tego momentu zostaniesz pełnoprawnym Studentem WSHiU!

Wymagane dokumenty:

  • kwestionariusz osobowy – pobierz
  • podanie o przyjęcie na studia I stopnia – pobierz
  • ksero świadectwa ukończenia szkoły średniej
  • ksero świadectwa dojrzałości
  • 2 zdjęcia ( 35mm x 45 mm )
  • zdjęcie w wersji cyfrowej
  • dowód wpłaty za legitymację – 22 zł (NEOBANK 27 9068 1013 0000 0000 0173 2214)
  • podpisany regulamin „Wpisowe 0 zł”” – pobierz

formularz zgłoszeniowy

Реєстрація

X