kierunki

Ukraine

Ogromnym sukcesem studentki Wyższej Szkoły Handlu i Usług, Natalii Paprockiej (I rok turystyki i rekreacji) zakończyły się Akademickie Jeździeckie Mistrzostwa Wielkopolski w skokach,zorganizowane 12 kwietnia br. przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Natalia zdecydowanie zwyciężyła w zawodach, w których wystąpili reprezentanci 11 uczelni z całej Wielkopolski. Miejscem zawodów była nowo oddana ujeżdżalnia w Rolniczym Gospodarstwie Doświadczalnym w Swadzimiu, a otworzył je JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego, prof. dr hab. Grzegorz Skrzypczak, bowiem zawody miały jednocześnie rangę zmagań o ufundowany przez niego puchar.
Studentka WSHiU pozostawiła w pokonanym polu 56 rywalek i rywali. W zawodach dominowały amazonki, bowiem II miejsce zajęła Marta Zielińska z Wyższej Szkoły Bankowej, a III Agata Dahlke z UAM.
Należy dodać, że tydzień wcześniej (4-6 kwietnia) Natalia Paprocka uczestniczyła w halowych Akademickich Mistrzostwach Polski w jeździectwie, rozgrywanych w Lesznie. Zajęła w klasyfikacji generalnej VII miejsce, będąc najlepszą spośród wielkopolanek.

Gazeta Głos Wielkopolski o naszej studentce:

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3402591,natalia-paprocka-w-nowej-hali-w-swadzimiu-zostala-akademicka-mistrzynia-wielkopolski-w-jezdziectwie,id,t.htmlGlobal learners think for my reply a good essay writing gathering.

Реєстрація