kierunki

Ukraine

Bezpłatne szkolenie – „Prawno – podatkowe aspekty handlu w sieci – e-sklep”
2014-06-03
ul. Matejki 50, 60-770 Poznań
Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) oraz Urząd Miasta w Poznaniu, działające na rzecz MSP, mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Prawno – podatkowe aspekty handlu w sieci – e-sklep”.
Celem szkolenia jest przekazanie podstawowej wiedzy związanej z prowadzeniem sklepu internetowego wynikającej z przepisów prawa podatkowego oraz pozostałych aktów prawnych dotyczących e-handlu.
Szkolenie kierowane jest do osób, które zamierzają rozpocząć lub już rozpoczęły działalność gospodarczą w zakresie e-handlu i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę aby podejmować prawidłowe decyzje. Materiały szkoleniowe zostały przygotowane w oparciu o czternaście aktów prawnych regulujących sprzedaż w sieci.
Podczas szkolenia uczestnicy:
1.Zdobędą fundamentalną wiedzę w zakresie podstawowych podatków obowiązujących przedsiębiorcę prowadzącego sklep internetowy i wybiorą optymalny wariant formy opodatkowania.
2.Zapoznają się z przepisami regulującymi funkcjonowanie e-handlu w zakresie praw konsumenta, procedury reklamacyjnej oraz regulaminu.
Szkolenie poprowadzi pani Beata Kuśmierek doradca biznesowy, certyfikowany księgowy z dwudziestoletnim doświadczeniem, właścicielka biura rachunkowego.
Szkolenie odbędzie się dnia 03 czerwca 2014r., w godzinach 09.00 – 16.00 w Poznaniu, miejsce szkolenia: Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, ul. Matejki 50, sala szkoleniowa nr 4, parter.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Zapraszamy do rejestracji na szkolenie na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości
W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Izabelii Maruszczak, tel.: (91) 312-92-22,
e-mail: [email protected]
Kontakt: Izabella Maruszczak, tel. (91) 312-92-22
Right paper aid from snap here for more actually classy high school company.

Реєстрація