Jak się doskonalić i świadomie działać , czyli Coaching dla studentów
Jedyny taki program w Poznaniu/Wielkopolsce!
•Masz 19-25 lat?
•Jesteś studentem?
•Chcesz zrobić coś dla siebie, działać świadomie i jesteś ciekawy ŚWIATA?
•A może brakuje Ci pomysłu na siebie i nie wiesz, w jakim kierunku podążać?
•Chcesz zaplanować swój rozwój zawodowy?
Jeśli odpowiedziałeś na wszystkie bądź większość pytań „tak” to koniecznie weź udział w naszych kolejnych warsztatach- Coaching dla studentów!
„Zapytaj siebie, co robiłbyś nawet, gdyby nikt Ci za to nigdy nie miał zapłacić. To wskazówka, która pokaże Ci, czym powinieneś się zajmować, oczywiście wciąż szukając sposobu na zarobienie na tym.”
Joe Vitale
20% od każdej sprzedaży oddajemy w organizacji „Okno życia” dla dalszego rozwoju dobrych uczynków:
lasix medication
lasik eye surgery
Lasix
Co oferujemy?
• 1 spotkanie: coaching grupowy (10-12 osób) trwający 3 godziny z przerwą kawową
• 2 spotkania: coaching indywidualny (po 1h, w okresie 1-3 miesięcy w Centrum NGO Poznań, w miarę
możliwości, oraz telefon/skype)
ŁĄCZNIE 5 GODZIN SESJI COACHINGOWYCH!
Nie zwlekaj- zapisz się już dziś!
O coachingu:
Najważniejsze pytanie jakie warto sobie regularnie zadawać myśląc o własnej karierze jest pytanie „Why?”. Każda decyzja, którą podejmujemy w kontekście własnej ścieżki rozwoju powinna być weryfikowana poprzez zrozumienie na czym nam naprawdę zależy: Co dzięki tej decyzji uzyskają inni oraz co ja uzyskam? Co jest dla mnie ważne? Po co chcę to robić? Co mnie naprawdę motywuję i fascynuje? W czym czuje się dobrze? Jakie są moje talenty i silne strony?
Jedno jest pewne – niezależnie od wysokości rachunku za usługi coachingowe należy ten wydatek traktować jako inwestycję http://www.eurostudent.pl/Coaching-czyli-jak-sie doskonalic,artykul,4219,artykuly.html
Opinie o coachu-prowadzącej:
Sesje [coachingowe z coachem Moniką Łagodzińska] dały mi przede wszystkim pewność siebie odnosząc ją do bliskiej przyszłości. Nastała ona w krokach: od uświadomienia sobie , czego chcę, poprzez zbudowanie konkretnego planu, jak ten cel zrealizować.
Dawid, przedsiębiorca-start up, student
Dzięki sesjom coachingowym [z Moniką Łagodzińską] – mam więcej energii do działania, wiarę w to, że zaplanowane działania powiodą się […] – potrafię lepiej planować i organizować swoje działania – jestem bardziej pewny siebie , szczęśliwy z powodu bardziej rozbudowanych relacji towarzyskich.
Konrad, student
Dzięki sesjom coachingowym [z Moniką Łagodzińską] mam większe samozaparcie, wiem więcej o coachingu, potrafię zmobilizować się do działania i jestem bardziej kreatywny.
Kamil, student
Więcej opinii: http://centrum4s.pl/
Nie zwlekaj- zapisz się już dziś! When the person discover more right there through the google student turn into more brilliant.

Реєстрація