Prowadząc program „Ostre cięcie” utwierdziłem się w przekonaniu, że najważniejszym aspektem prawidłowego działania salonu fryzjerskiego jest skuteczne ZARZĄDZANIE.
Właściciele salonów zapominają, że jest to biznes, który rządzi się pewnymi regułami, a zarządzanie zależy przede wszystkim od umiejętności miękkich tzn. efektywnej komunikacji, pracy z własnymi przekonaniami oraz oddziaływania na postawy. Najczęściej mamy do czynienia z sytuacją, że właściciel intuicyjnie próbują odkryć, co jest skuteczne, a co niestety nie działa w zarządzaniu zespołem, delegowaniu poleceń i stawianiu celów.
Współcześnie na polu agresywnego rynku usług nie ma czasu na działanie intuicyjne. Salonom potrzeba wykwalifikowanych managerów, którzy są w stanie świadomie i celowo kierować rozwojem salonu fryzjerskiego i karierą jego zespołu. Nasuwa się pytanie, gdzie takowych szukać? Teraz stanie się to zdecydowanie łatwiejsze. Akademia Wierzbicki &Schmidt wraz z Wyższą Szkołą Handlu i Usług tworzą bowiem pierwszą specjalizację na kierunku Zarządzanie. Będzie to KREOWANIE I ZARZĄDZANIE WIZERUNKIEM.
Absolwent kierunku będzie miał absolutnie wystarczającą wiedzę na temat zarządzania procesami biznesowymi w takich miejscach jak salony fryzjerskie, gabinety medycyny estetycznej, studia fotograficznego. Dla tych zaś, co już studia ukończyli, zaproponujemy studia podyplomowe pod tą samą nazwą. I nie wiem, z czego cieszyć się bardziej: z tego, że uczelnia wyższa wreszcie wychodzi na przeciw potrzebom tego potężnego rynku, czy na fakt spotkań ze studentami, gdyż będę jednym z wykładowców?
20% od każdej sprzedaży oddajemy w organizacji „Okno życia” dla dalszego rozwoju dobrych uczynków:
accutane wiki
clomid price
lasix side effects
Mógłby ktoś zapytać, dlaczego za miejsce realizacji naszego pomysłu wybraliśmy Wyższą Szkołę Handlu i Usług z Poznania? Powodów jest kilka. Jednym z nich jest to, że jest to jedyna w Polsce uczelnia założona przez organizację przedsiębiorców (istniejącą od 1904 r.), która za swoje podstawowe zadanie przyjęła kształcenie wysoko kwalifikowanych kadr w zawodach związanych ze sferą handlu i usług. A, że kształci ona dobrze i przekazuje studentom naprawdę potrzebną wiedzę mogę zaświadczyć, gdyż sam ją ukończyłem.
A propos zawodowych przedmiotów na specjalizacji KREOWANIE i ZARZĄDZANIE WIZERUNKIEM, do współpracy przy ich tworzeniu zaprosiłem najlepszych fachowców z branży, takich jak: Mistrza Świata w wizażu Olafa Tabaczyńskiego, piosenkarkę i dziennikarkę Agnieszkę Gawron-Gawrzyńską, stylistę fryzur Andrzeja Wierzbickiego, fotografa Justynę Woźniak i wielu innych specjalistów, którzy zadbają o kompleksowe przygotowanie liderów gotowych podjąć wyzwania, jakie stawia przed biznesem współczesny rynek.
Pozdrawiam i polecam
Tomasz Schmidt oraz Akademia W&SGorgeous aid click here for info is specifically over here!

Реєстрація