kierunki

Ukraine

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to nowoczesna Uczelnia z tradycjami sięgającymi ćwierć wieku. Jest jedyną w Polsce uczelnią niepubliczną założoną przez ponad 100-letnią organizację samorządu gospodarczego. Naszą misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr. 

Mimo trudnej sytuacji ekonomicznej i gospodarczej wynikającej z pandemii COVID-19 jesteśmy w okresie szybkiego i dynamicznego rozwoju. Wyższa Szkoła Handlu i Usług znakomicie poradziła sobie w nowej sytuacji stawiając na innowacyjność, cyfryzację i edukację realtime online.

Kształcimy na kierunkach, które wiążą się z tradycyjną nazwą, takie jak: ekonomia, rachunkowość i finanse, zarządzanie czy logistyka, ale również takie, które z historyczną nazwą uczelni mają niewiele wspólnego, jak bezpieczeństwo narodowe, turystyka i rekreacja, administracja, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna czy dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

W tym roku przeznaczamy ponad milion złotych na studia dla zdolnej młodzieży, fundując 70 stypendiów po 15 tysięcy złotych. Chcemy by młodzież Wielkopolski miała równe szanse, dlatego równomiernie przekazujemy stypendia mieszkańcom różnych miejscowości. Stypendia przekazujemy na ręce Starosty. Każdy powiat otrzymuje od nas dwa takie stypendia. Dzięki tym pieniądzom młody człowiek będzie miał sfinansowane trzy lata studiów.

Liczymy , ze dzięki temu wsparciu młodzież nie będzie musiała rezygnować z swoich marzeń i planów na przyszłość . Pomoc ta będzie naszym wkładem w rozwój naszego regionu.

Zapraszamy do lektury!
Poniżej wywiad z Magdaleną Górską, Założycielem Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu.

Реєстрація