kierunki

Ukraine

Porozumienie o współpracy Wyższej Szkoły Handlu i Usług z NSZZ Policjantów, zawarte przez Władze Uczelni WSHiU w Poznaniu z Zarządem Wojewódzkim Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Wielkopolskiego.

W dniu 6 czerwca 2022 roku Wyższa Szkoła Handlu i Usług z siedzibą w Poznaniu reprezentowana przez Rektora dr Grzegorza Koniecznego zawarła ...

W dniu 6 czerwca 2022 roku Wyższa Szkoła Handlu i Usług z siedzibą w Poznaniu reprezentowana przez Rektora dr Grzegorza Koniecznego zawarła porozumienie z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów Województwa Wielkopolskiego reprezentowanym przez Przewodniczącego mł. insp. Andrzeja Szarego i asp. sztab. Błażeja DULATA, Wiceprzewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego.

To bardzo ważne przedsięwzięcie pozwalające na poszerzaniu obszarów współpracy oraz włączaniu zagadnień występujących w programach nauczania o bezpieczeństwie narodowym.

Wyrażamy gotowość do edukacji, korzystania z najlepszych praktyk, przy ścisłej współpracy stron na studiach niestacjonarnych oraz studiach podyplomowych, realizowanych przez Wyższą Szkołę Handlu i Usług w Poznaniu, z wykorzystaniem doświadczeń praktycznych, dydaktycznych i naukowych. Uzyskana wiedza przyczyni się w najbliższych latach do osiągania sukcesów i poszerzania wiedzy przez policjantów oraz rozwoju karier.

Zapraszamy do naszej Uczelni!

Podziel się tym postem

Więcej do odkrycia

Реєстрація