kierunki

Ukraine

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu organizuje dwumiesięczny kurs języka polskiego

Wszyscy chętni, którzy zapiszą się do nas na studia, mogą uczestniczyć w kursach języka polskiego w murach WSHiU. Chcesz studiować w języku polskim? A może po prostu chcesz nauczyć się języka i wolno nim posługiwać w życiu codziennym? Zapraszamy serdecznie!

Kurs prowadzony jest metodą komunikacyjną, co oznacza, że w podczas zajęć największy nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności mówienia. Podstawową techniką podczas kursu jest praca w niewielkich grupach, oraz dialogi odgrywane przez uczestników w parach. Podczas zajęć często używa się autentycznych materiałów do słuchania i czytania (np. ulotek, nagrań telewizyjnych, oryginalnych dialogów). Szczególnie ważna jest rola nauczyciela, który stwarza możliwie jak najwięcej sytuacji przypominających naturalną komunikację w życiu codziennym.

Nacisk na konwersacje nie oznacza jednak, że pomijane będzie nauczanie pozostałych sprawności językowych, czyli słuchania, poprawności gramatycznej, czytania i pisania. Stanowią one integralną część kursu, gdyż wpływają na płynność i sprawność konwersacji.
Uczestnik kursu otrzyma na zakończenie zajęć certyfikat ukończenia kursu języka polskiego.

Podziel się tym postem

Więcej do odkrycia

Реєстрація