kierunki

Ukraine

Ciekawe zajęcia z Geografii Bezpieczeństwa – kpt. dypl. mgr Robert Sawicki

WSHIU Akademia Nauk Stosowanych / WSHIU University jest liderem w kształceniu na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Od roku 2008 nasi absolwenci zdobywają na tym kierunku tytuły licencjata, inżyniera i magistra. Dbamy o to, by zawsze zajęcia były interesujące, dostosowane do praktycznego programu i potrzeb pracodawców, a także by były realizowane przez najlepszą kadrę naukowców i praktyków.

Dzisiaj ciekawe zajęcia w ramach przedmiotu Geografia Bezpieczeństwa poprowadził kpt. dypl. mgr Robert Sawicki.

Zajęcia były wprowadzeniem do planowanych zajęć terenowych z tematyki geograficznego uwarunkowania bezpieczeństwa Polski.

kpt. dypl. mgr Robert Sawicki – absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Pancernych w Poznaniu a także Akademii Obrony Narodowej w Warszawie (studia wyższe na Wydziale Wojsk Lądowych i studia na kierunku ekonomicznym). W 2004 r. ukończył studia podyplomowe w zakresie przysposobienia obronnego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.Wykładowca w Wyższej Szkole Wojsk Pancernych w Poznaniu następnie w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych i Logistyki w Poznaniu oraz Centrum Szkolenia Wojska Lądowych(CSWL.) Od 2009 r. wykładowca w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu.Nauczyciel akademicki w Toruńskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Toruniu oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Ks. K. Kujawskiego w Inowrocławiu. W 2004 r. wyróżniony dyplomem uznania przez Ministra Edukacji Narodowej i Sportu za zaangażowanie w realizacje przedsięwzięć prowadzonych w ramach eksperymentu z zakresu edukacji młodzieży. Od 2016 roku wykładowca Wyższej Szkoły Handlu i Usług kierunku Bezpieczeństwo Narodowe, obecnie WSHIU Akademia Nauk Stosowanych / WSHIU University. Autor wielu opracowań i publikacji naukowych.

Podziel się tym postem

Więcej do odkrycia

Реєстрація