kierunki

Ukraine

Specjalistyczne Szkolenie Służb Mundurowych

🧑‍✈️W dniu 18 listopada 2023 roku na terenie WSHIU Akademia Nauk Stosowanych / WSHIU University w Poznaniu po raz kolejny odbyło się specjalistyczne Szkolenie Służb Mundurowych zorganizowane przez Polski Związek Instruktorów Służb Mundurowych.

🧑‍✈️Celem tego wydarzenia było podniesienie kompetencji funkcjonariuszy w obszarze bezpieczeństwa, kontroli oraz neutralizacji zagrożeń związanych z naruszeniem nietykalności i czynną napaścią na funkcjonariusza.

👨‍✈️Tym razem staż dedykowany był kobietom pracującym w „mundurze”. W ramach tego wydarzenia zorganizowano specjalne moduły i wykłady dedykowane wyłącznie funkcjonariuszkom. Sesje te umożliwiły bardziej szczegółowe omówienie aspektów specyficznych dla kobiet w służbach mundurowych oraz dostosowanie treści do ich potrzeb i wyzwań.

🧑‍✈️Podczas szkolenia wykorzystano interaktywne metody nauczania, scenariusze symulacyjne oraz praktyczne ćwiczenia, co pozwoliło uczestnikom zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także efektywnie stosować ją w praktyce.

👨‍✈️Instruktorzy to doświadczeni specjaliści Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych. Zapewnili oni profesjonalne i dostosowane do potrzeb szkolenie, które z pewnością przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa osobistego podczas wykonywania obowiązków służbowych, a co w znaczący sposób przekłada się na bezpieczeństwo publiczne.

Podziel się tym postem

Więcej do odkrycia

Реєстрація