kierunki

Ukraine

Fotorelacja z Targów Edukacyjnych w Poznaniu

Krótka fotorelacja z Targów Edukacyjnych w Poznaniu, które odbyły się w dniach 8-10 marca 2024 na MTP. Targi Edukacyjne to jedno z najciekawszych wydarzeń w kalendarzu Poznania. Targi te przyciągają co roku tysiące młodych ludzi z całej Wielkopolski, poszukujących oferty najlepszych szkół i Uczelni.
Władze Uczelni Magnificencja Rektor WSHIU ANS dr Grzegorz Konieczny, Założyciel WSHIU ANS Magdalena Górska , Prorektor d/s współpracy międzynarodowej dr Paulina Kolisnichenko i Dyrektor Liceum Akademickiego Pani Ewa Krąkowska uczestniczyli w uroczystości rozpoczęcia Targów Edukacyjnych w Poznaniu.
Przyszli maturzyści tłumnie odwiedzali nasze stoisko, wypytywali obecnych studentów o zasadach rekrutacji, możliwości wyjazdu za granicę na praktyki, przedmioty wykładane na poszczególnych kierunkach czy atmosferę studiowania. Na naszym stoisku zorganizowaliśmy fascynujące otwarte zajęcia joga balance! Odwiedzający mieli okazję doświadczyć unikalnego połączenia relaksacji i aktywności fizycznej! To jest sportowa sekcja WSHIU ANS  – trenuj razem z Nami!
🎓 Dziękujemy Przewodniczącemu Komisji Senackiej d/s oświaty Panu Senatorowi Waldemarowi Witkowskiemu za obecność na Targach Edukacyjnych i miłą wizytę na naszych stoiskach 🤝

Podziel się tym postem

Więcej do odkrycia

Реєстрація