kierunki

Ukraine

Absolutorium 2024

23 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste absolutorium, które zgromadziło studentów, wykładowców, rodziny oraz przyjaciół tegorocznych absolwentów. Był to wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń, radości i wspomnień z lat spędzonych na uczelni.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11:00 przemówieniem Rektora WSHIU Akademii Nauk Stosowanych, dr Grzegorza Koniecznego, który w ciepłych słowach przywitał zgromadzonych gości i pogratulował studentom ukończenia studiów. Podkreślił, jak wielkim osiągnięciem jest zdobycie dyplomu i wyraził nadzieję, że absolwenci będą godnie reprezentować uczelnię w przyszłości.

Część oficjalną kontynuowało przemówienie Założycielki WSHIU Akademii Nauk Stosowanych Pani Magdaleny Górskiej, która podzieliła się z absolwentami swoimi doświadczeniami i radami na przyszłość. Jej inspirujące słowa były zachętą do dalszego rozwoju zawodowego i osobistego.

Po przemówieniu Pani Założyciel, zostały wręczone wyróżnienia dla studentów, wykładowców oraz przyjaciół Uczelni, którzy promują oraz wspierają WSHIU.

Po wręczeniu wyróżnień, na scenę została zaproszona Pani Dziekan Wydziału społeczno-ekonomicznego dr Jolanta Sielska-Luftmann, aby wręczyć dyplomy ukończenia studiów licencjackich i magisterskich.

Po studentach studiów licencjackich i magisterskich z rąk Pani Założyciel Magdaleny Górskiej otrzymali swoje dyplomy słuchacze studiów podyplomowych EMBA oraz EMBA Energy Management. W trakcie ceremonii wręczania dyplomów nie zabrakło wzruszających momentów i serdecznych uścisków.

Jednym z najbardziej emocjonujących punktów programu było wystąpienie przedstawiciela absolwentów, Marka Kulupy, który w imieniu wszystkich studentów podziękował kadrze akademickiej za wsparcie i przekazaną wiedzę. W swoim przemówieniu wspomniał również o wyzwaniach, jakie napotkali na swojej drodze oraz o wspomnieniach, które na zawsze pozostaną w ich sercach.

Absolutorium 2024 było nie tylko okazją do uczczenia sukcesów naszych studentów, ale także momentem refleksji nad czasem spędzonym na uczelni. Życzymy wszystkim absolwentom powodzenia na dalszej drodze zawodowej i mamy nadzieję, że będą oni kontynuować naukę i rozwijać swoje pasje, niosąc ze sobą wartości i wiedzę zdobytą na naszej Uczelni.

Gratulujemy wszystkim absolwentom i życzymy wielu sukcesów na nowym etapie życia!

Więcej zdjęć można obejrzeć na naszej stronie Facebook

Podziel się tym postem

Więcej do odkrycia

Реєстрація