Baza Usług Rozwojowych to platforma stworzona przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zawierająca informacje o szkoleniach i usługach rozwojowych, do których możesz otrzymać dofinansowanie. BUR jest bezpłatnym narzędziem, które ma na celu umożliwienie zapoznanie się z ofertami usług rozwojowych.
Kto może skorzystać z dofinansowania w BUR: Właściciele oraz pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą Osoby prywatne (Tylko w przypadku niektórych województw!)
Jak otrzymać dofinansowanie z BUR?
To proste! Wystarczy wypełnić formularz i dostarczyć go do Operatora Regionalnego. Następnie należy poczekać na pozytywne rozpatrzenie wniosku oraz podpisać umowę z Operatorem. Po podpisaniu umowy, Operator rezerwuje odpowiednie środki finansowe na ustalony okres czasu.
1) Wybierz studia podyplomowe.
Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz studia podyplomowe, które Ciebie interesują. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze to skontaktuj się z nami!
2) Skontaktuj się z Operatorem.
Operator w Twoim województwie pomoże Ci wypełnić wniosek zgłoszeniowy i sprawdzi zasady wejścia do projektu oraz poziom dofinansowania.
3) Podpisz umowę
Podpisz umowę z Operatorem odpowiedzialnym za dany obszar
4) Zapisz się na studia podyplomowe
Zapisz się na wybrany kierunek studiów prowadzony przez WSHiU poprzez Bazę Usług Rozwojowych
5) Opłać fakturę i skontaktuj się z Operatorem
Kontakt z Operatorem umożliwi Ci otrzymanie refundacji
Szczegółowe dane dotyczące dofinansowania w wojewódzctwie Wielkopolskim:
Projekt: Podmiotowy System Finansowania w woj. Wielkopolskim Okres realizacji projektu: Od 08.11.2021 roku Rekrutacja: I Kwartału 2021 (termin nie wyznaczony) Maksymalne dofinansowanie na przedsiębiorstwo: 100 000,00 zł Maksymalne dofinansowanie udziału 1 pracownika w 1 usłudze: 5 000,00 zł
Poziom dofinansowania ze względu na wielkość przedsiębiorstwa:
mikroprzedsiębiorstwa – 80%
małe przedsiębiorstwa – 70%
średnie przedsiębiorstwa – 50%
Możesz zwiększyć poziom dofinansowania, spełniając co najmniej jedno z następujących kryteriów:
+20% jednakże nie więcej niż maksymalnie 80% przedsiębiorstwa funkcjonujące w sektorach wpisujących się w inteligentne specjalizacje
+20% jednakże nie więcej niż maksymalnie 80% pracownicy powyżej 50 roku życia
+20% jednakże nie więcej niż maksymalnie 80% pracownicy o niskich kwalifikacjach
+20% jednakże nie więcej niż maksymalnie 80% usługi rozwojowe prowadzące do zdobycia kwalifikacji lub polegające na walidacji (ustawa o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji)
Operator:
Subregion koniński: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie