kierunki

Russian
STUDIA I STOPNIA
tryb stacjonarny / niestacjonarny

Logistyka handlu i spedycja

Celem specjalności jest przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy w zakresie rachunkowości oraz przeprowadzania i wykorzystania analiz ekonomiczno – finansowych w procesie zarządzania przedsiębiorstwem.

Logistyka handlu i spedycja

Obszar specjalności obejmuje kompleksową wiedzę z zakresu logistyki zaopatrzenia handlu, dystrybucji towarów do sieci sprzedaży, planowania zamówień i dostaw, zarządzania zapasami i magazynowania towarów, procesów wieloszczeblowej dystrybucji i funkcjonowania centrów dystrybucji, obsługi klienta i zamówień oraz obsługi zwrotów i reklamacji.

Na tej specjalności zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu planowania struktur dystrybucji, sterowania przepływem towarów, pakowania i kompletacji ładunków, etykiet logistycznych i automatycznej identyfikacji ładunków, a także prognozowania popytu rynkowego i analizy potrzeb klientów. Poznasz strategie firm handlowych i rozwiązania operacyjne dla handlu elektronicznego (e-commerce / fulfilment). Poznasz systemy informatyczne i technologie cyfrowe handlu i zarządzania dystrybucją oraz narzędzia analityczne kalkulacji kosztów procesów logistycznych.

Specjaliści po skończeniu studiów mogą podjąć pracę w działach – sprzedaży, logistyki, zakupów i zaopatrzenia, handlu elektronicznego, obsługi klientów i zamówień, zwrotów i reklamacji, w centrach dystrybucji –  firm handlowych, produkcyjnych, a także u operatorów e-commerce / fulfilment.

rekrutacja krok po kroku

Krok 1

Skompletuj wszystkie wymagane dokumenty i dostarcz je do Biura Rekrutacji. Możesz to zrobić: osobiście, za pośrednictwem osoby trzeciej, pocztą tradycyjną na adres Uczelni (z dopiskiem Biuro rekrutacji),

Krok 2

Następnie otrzymasz login i hasło do Wirtualnego Dziekanatu ( gdzie znajdują się informacje o opłatach, planach zajęć, ocenach z egzaminów oraz ważne ogłoszenia).

Krok 3

Jeżeli Twoje dokumenty będą kompletne, otrzymasz decyzje o przyjęciu na studia a następnie umowę do podpisania, w której będą zawarte szczegółowo warunki studiowania.

Krok 4

Gdy twoja teczka będzie już gotowa dostaniesz do podpisania Ślubowanie. Odbierzesz legitymację i od tego momentu zostaniesz pełnoprawnym Studentem WSHiU!

Wymagane dokumenty:

  • kwestionariusz osobowy – pobierz
  • podanie o przyjęcie na studia I stopnia – pobierz
  • ksero świadectwa ukończenia szkoły średniej
  • ksero świadectwa dojrzałości
  • 2 zdjęcia ( 35mm x 45 mm )
  • zdjęcie w wersji cyfrowej
  • dowód wpłaty za legitymację – 22 zł (NEOBANK 27 9068 1013 0000 0000 0173 2214)
  • podpisany regulamin „Wpisowe 0 zł”” – pobierz

formularz zgłoszeniowy

Реєстрація

X