kierunki

Ukraine
Previous slide
Next slide

O nas

Witamy w WSHIU

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to profesjonalna i nowoczesna Uczelnia z niemal ćwierćwiecznymi tradycjami.
Stawiamy na jakość! Dynamiczny rozwój gwarantuje doskonała kadra naukowców i praktyków.
WSHiU to jedyna w Polsce uczelnia niepubliczna założona przez organizację samorządu gospodarczego. Jej założycielem było Wielkopolskie Zrzeszenie Handlu i Usług w Poznaniu – społeczna organizacja osób z terenu Wielkopolski zajmujących się (bezpośrednio lub jako udziałowcy podmiotów gospodarczych) działalnością gospodarczą w dziedzinie handlu i usług. Organizacja ta swoimi korzeniami sięga roku 1904. W okresie międzywojennym przyczyniła się do utworzenia w 1926 roku Wyższej Szkoły Handlowej w Poznaniu, przekształconej następnie w Wyższą Szkołę Ekonomiczną, a obecnie noszącą nazwę Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Była także, na początku lat dwudziestych, jednym ze współorganizatorów Targu Poznańskiego, który dał początek Międzynarodowym Targom Poznańskim. W roku 2015 r nastąpiła zmiana Założyciela, która zaowocowała ponownym rozkwitem Uczelnia utrzymuje ścisły kontakt z praktyką gospodarczą jako nieodzowny element kształcenia.
Ściśle współpracuje z Naczelną Radą Zrzeszeń Handlu i Usług i wieloma organizacjami, fundacjami, stowarzyszeniami a także administracją rządową i samorządową, wieloma bankami, firmami i instytucjami oraz Strażą Pożarną, Służbą Więzienną , Policją i Wojskiem.
W swojej działalności Uczelnia kieruje się zasadami wolności sumienia, wolności nauczania i badań naukowych.

Aktualności

Obrony prac dyplomowych

Z radością informujemy, że dzisiaj odbyły się kolejne obrony prac dyplomowych naszych ambitnych studentów! Każda obrona to wyjątkowa okazja, by podzielić się swoją wiedzą, badaniami

Czytaj więcej...

DLACZEGO WYŻSZA SZKOŁA HANDLU I USŁUG?

Odtwórz wideo
  • najdynamiczniej rozwijająca się uczelnia z tradycjami,
  • ponad 20 lat doświadczenia, uczelnia założona w 1997 roku,
  • doskonała kadra naukowców i praktyków,
  • uczelnia międzynarodowa, studiują studenci z ponad 30 krajów świata,
  • praktyki w najlepszych firmach w kraju i zagranicą,
  • przyjazna atmosfera studiowania,

Aplikacje studentów na rok akademicki 2021/22

Sytuacja związana z COVID-19 jest trudna dla wszystkich, nie jest to jednak powód by rezygnować z rozwoju osobistego i zdobywania dobrego wykształcenia. 

Przyjmujemy dokumenty kandydatów na studia na rok akademicki 2021/2022. 

Dołącz do społeczności akademickiej WSHiU.

#StudiujOnline

W związku z obecną sytuacją zagrożenia zdrowia, wszystkie wykłady, ćwiczenia, seminaria i lektoraty odbywają się z wykładowcami w wirtualnych salach, interaktywnie, w czasie rzeczywistym. 

W Uczelni odbywają się regularnie otwarte wykłady wybitnych gości, reprezentantów różnych środowisk i zawodów.

Реєстрація