kierunki

Russian
STUDIA I Licencjackie i magisterskie
dzienne i zaoczne

Hotelarstwo, gastronomia, wellness & spa

Absolwent posiada umiejętności sprawnego zarządzania obiektem hotelowym lub gastronomicznym, posiada wiedzę na temat uwarunkowań naturalnych i środowiskowych rozwoju rynku hotelarskiego i gastronomii oraz turystyki Wellness i SPA (sanus per aquam – zdrowie przez wodę). Zna najnowsze tendencje rozwoju ośrodków Wellness i SPA oraz wiedzę z zakresu specyfiki potrzeb gości ośrodków Wellness i SPA oraz roli zasad budowania atrakcyjnego programu pobytu.

rekrutacja na rok akademicki 2022/23 Trwa !

Hotelarstwo, gastronomia, wellness & spa

Specjalność Hotelarstwo, Wellnes i Spa przygotowuje Studentów do odnoszenia sukcesów i budowania kariery zawodowej w branży hotelarskiej. Uczy organizacji i zarządzania w branży hotelarskiej a także ekonomii, finansów oraz prawnych i społecznych podstaw prowadzenia działalności w szeroko rozumianych usługach hotelarskich, oraz usługach uzupełniających w tym gastronomii, oferty wellness i spa.

Student poznaje specyfikę działalności branży, wymagania stawiane obiektom, zasady współpracy z biurami podróży i organizacji aktywności turystycznej gości.

Nasza uczelnia zapewnia absolwentom tej specjalności profesjonalne przygotowanie teoretyczne, jaki i praktyczne. W trakcie studiów zapewniamy praktyki krajowe i zagraniczne w firmach zajmujących się turystyką, hotelarstwem a także ofertą  Wellsnes i Spa.

Obecnie, oferta Spa i Wellness stanowi jedną z podstawowych usług świadczonych m.in. w nowoczesnych obiektach hotelowych, a zarazem jest ona zachętą do przyjazdu gości i korzystania z tego typu zabiegów. Idea Wellness & Spa jest obszarem, który z roku na rok zyskuje więcej zwolenników.

Jeśli interesujesz się hotelarstwem, zdrowym stylem życia, chcesz poznać najnowsze tendencje turystyki Wellness i Spa, zdrowotne programy i zasady ich tworzenia zapraszamy na studia Turystyka i Rekreacja na specjalności Hotelarstwo, Wellness&Spa .

 

Po ukończeniu specjalności Hotelarstwo, Gastronomia, Wellnes i Spa absolwent charakteryzować się będzie:

 • kwalifikacjami na najwyższym poziomie,
 • wiedzą zdobytą od najlepszych naukowców i praktyków biznesu z branży,
 • doskonałą zdolnością prezentacji i nawiązywania relacji biznesowych.

rekrutacja krok po kroku

Skontaktuj się z nami, we wszystkim pomożemy

Krok 1

Skompletuj wszystkie wymagane dokumenty i dostarcz je do Biura Rekrutacji. Możesz to zrobić: osobiście, za pośrednictwem osoby trzeciej, pocztą tradycyjną na adres Uczelni (z dopiskiem Biuro rekrutacji),

Krok 2

Następnie otrzymasz login i hasło do Wirtualnego Dziekanatu ( gdzie znajdują się informacje o opłatach, planach zajęć, ocenach z egzaminów oraz ważne ogłoszenia).

Krok 3

Jeżeli Twoje dokumenty będą kompletne, otrzymasz decyzje o przyjęciu na studia a następnie umowę do podpisania, w której będą zawarte szczegółowo warunki studiowania.

Krok 4

Gdy twoja teczka będzie już gotowa dostaniesz do podpisania Ślubowanie. Odbierzesz legitymację i od tego momentu zostaniesz pełnoprawnym Studentem WSHiU!

Wymagane dokumenty:

 • kwestionariusz osobowy – pobierz
 • podanie o przyjęcie na studia I stopnia lub II stopnia  – pobierz
 • ksero świadectwa ukończenia szkoły średniej ( I stopień ) lub dyplom licencjata ( II stopień ) 
 • ksero świadectwa dojrzałości ( I stopień )
 • 2 zdjęcia ( 35mm x 45 mm )
 • zdjęcie w wersji cyfrowej
 • dowód wpłaty za legitymację – 22 zł (NEOBANK 27 9068 1013 0000 0000 0173 2214)
 • podpisany regulamin „Wpisowe 0 zł”” – pobierz

formularz zgłoszeniowy

program

Реєстрація