kierunki

Russian
STUDIA licencjackie i magisterskie
dzienne i zaoczne

Turystyka międzynarodowa

Cenisz sobie poznawanie świata, zwyczajów i obyczajów panujących w innych kulturach, jesteś osobą otwartą, lubisz kontakt z ludźmi. Twoją pasją są podróże i języki obce wybierz specjalność Turystyka międzynarodowa w naszej uczelni. Studia te zapewnią realizację Twoich pasji, a z pasji uczynisz sposób na zarabianie.

rekrutacja na rok akademicki 2022/23 Trwa !

TURYSTYKA MIĘDZYNARODOWA

Turystyka międzynarodowa to specjalność dla przyszłych specjalistów w zakresie organizacji i obsługi międzynarodowego ruchu turystycznego oraz zarządzania przedsiębiorstwami turystycznymi.

Turystyka jest jednym z głównych sektorów gospodarki na świecie i jedną z największych globalnych branż. Jej skumulowane obroty przed pandemią wynosiły aż dziewięć bilionów dolarów i odpowiadały za ponad 10 proc. globalnego PKB. Obecnie branża dynamicznie odradza się a rynek ten, jak nigdy dotąd potrzebuje wykwalifikowanych fachowców.

To specjalność dla osób chętnie podejmujących duże wyzwania i chcących działać biznesowo na rynku międzynarodowym.

 

Jeśli cenisz sobie poznawanie świata, zwyczajów i obyczajów panujących w innych kulturach, jesteś osobą otwartą, lubisz kontakt z ludźmi?

Turystyka międzynarodowa to studia idealne dla Ciebie!

Studia umożliwią realizację Twoich pasji, a z pasji uczynisz sposób na zarabianie.

Nasi wykładowcy to doświadczeni naukowcy i praktycy działający od wielu lat  na rynku  międzynarodowych usług turystycznych,

Przekażą ciekawą  wiedzę i umiejętności. Zdobędziesz  kompetencje managerskie, które pozwolą Tobie znaleźć ciekawą pracę w międzynarodowych firmach turystycznych, sieciach hotelowych, biurach podróży czy międzynarodowych  agencjach turystycznych. Zbudujesz własną karierę i osiągniesz sukces. Być może założysz własne przedsiębiorstwo turystyczne działające globalnie.

Turystyka Międzynarodowa

kadra

Nasza kadra to najlepsi naukowcy i praktycy związani naukowo i zawodowo z turystyką międzynarodową. Wśród nich Dr Tomasz Marecki i dr Anna Piekarczyk.

rekrutacja krok po kroku

Skontaktuj się z nami, we wszystkim pomożemy

Krok 1

Skompletuj wszystkie wymagane dokumenty i dostarcz je do Biura Rekrutacji. Możesz to zrobić: osobiście, za pośrednictwem osoby trzeciej, pocztą tradycyjną na adres Uczelni (z dopiskiem Biuro rekrutacji),

Krok 2

Następnie otrzymasz login i hasło do Wirtualnego Dziekanatu ( gdzie znajdują się informacje o opłatach, planach zajęć, ocenach z egzaminów oraz ważne ogłoszenia).

Krok 3

Jeżeli Twoje dokumenty będą kompletne, otrzymasz decyzje o przyjęciu na studia a następnie umowę do podpisania, w której będą zawarte szczegółowo warunki studiowania.

Krok 4

Gdy twoja teczka będzie już gotowa dostaniesz do podpisania Ślubowanie. Odbierzesz legitymację i od tego momentu zostaniesz pełnoprawnym Studentem WSHiU!

Wymagane dokumenty:

  • kwestionariusz osobowy – pobierz
  • podanie o przyjęcie na studia I lub II stopnia – pobierz
  • ksero świadectwa ukończenia szkoły średniej ( I stopień ) lub dyplomu licencjata ( II stopień )
  • ksero świadectwa dojrzałości ( I stopień )
  • 2 zdjęcia ( 35mm x 45 mm )
  • zdjęcie w wersji cyfrowej
  • dowód wpłaty za legitymację – 22 zł (NEOBANK 27 9068 1013 0000 0000 0173 2214)
  • podpisany regulamin „Wpisowe 0 zł”” – pobierz

formularz zgłoszeniowy

program

Реєстрація

X