kierunki

Russian
STUDIA II STOPNIA
tryb stacjonarny / niestacjonarny

Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw

Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw


Celem studiów finanse i rachunkowość przedsiębiorstw (II stopień) jest dostarczenie słuchaczom praktycznej i teoretycznej wiedzy i z zakresu rachunkowości niezbędnej do zarządzania finansami w przedsiębiorstwie, doskonalenia narzędzi finansowych oraz wykonywania zawodu głównego księgowego (dyrektora ekonomicznego), bądź prowadzenia własnego biura rachunkowego.

 

 

Absolwent będzie posiadał wiedzę z zakresu prawidłowego ewidencjonowania wszystkich operacji  gospodarczych przedsiębiorstwa, właściwego opodatkowania działalności firmy, skutecznego zapobiegania wprowadzaniu do obrotu wartości majątkowych pochodzących ze źródeł nielegalnych bądź nieujawnionych.

 

Absolwent może podjąć pracę na stanowiskach kierowniczych różnego szczebla w przedsiębiorstwach, instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych, administracji państwowej i samorządowej, firmach konsultingowych i organizacjach non profit. Zdobyte umiejętności umożliwiają podjęcie pracy na stanowiskach specjalistów, analityków gospodarczych, ekspertów w instytucjach lokalnych i centralnych.

Znajomość przynajmniej jednego języka obcego umożliwia podjęcie zatrudnienia zarówno w kraju, jak i za granicą. Absolwent przygotowany jest również do samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej.

kadra

Dr
Murkowski Radosław

Mgr
Kierzek-Koperska Katarzyna

Mgr
Lis-Łagodzińska Aleksandra

Mgr
Staszak Magdalena

rekrutacja krok po kroku

Krok 1

Skompletuj wszystkie wymagane dokumenty i dostarcz je do Biura Rekrutacji. Możesz to zrobić: osobiście, za pośrednictwem osoby trzeciej, pocztą tradycyjną na adres Uczelni (z dopiskiem Biuro rekrutacji),

Krok 2

Następnie otrzymasz login i hasło do Wirtualnego Dziekanatu ( gdzie znajdują się informacje o opłatach, planach zajęć, ocenach z egzaminów oraz ważne ogłoszenia).

Krok 3

Jeżeli Twoje dokumenty będą kompletne, otrzymasz decyzje o przyjęciu na studia a następnie umowę do podpisania, w której będą zawarte szczegółowo warunki studiowania.

Krok 4

Gdy twoja teczka będzie już gotowa dostaniesz do podpisania Ślubowanie. Odbierzesz legitymację i od tego momentu zostaniesz pełnoprawnym Studentem WSHiU!

Wymagane dokumenty:

  • kwestionariusz osobowy – pobierz
  • podanie o przyjęcie na studia II stopnia – pobierz
  • ksero dyplomu studiów wyższych
  • ksero suplementu
  • 2 zdjęcia ( 35mm x 45 mm )
  • zdjęcie w wersji cyfrowej
  • dowód wpłaty za legitymację – 22 zł (NEOBANK 27 9068 1013 0000 0000 0173 2214)
  • podpisany regulamin „Wpisowe 0 zł”” – pobierz

formularz zgłoszeniowy

Реєстрація

X