kierunki

Ukraine

W dniu 28 października br. w Auli Wyższej Szkoły Handlu i Usług, przy ulicy Zwierzynieckiej 15 obradował Zarząd Organizacji Środowiskowej AZS Poznań. Zebranych w imieniu Władz Uczelni powitał w jej murach kanclerz WSHiU, Piotr Dwornicki. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z obrad!

Przy stole prezydialnym zasiedli członkowie Zarządu AZS Poznań w Auli WSHiU. Od lewej: Wojciech Weiss (wicprezes), Tomasz Szponder (prezes), Jacek Muzolf (wiceprezes), Roman Haber (dyrektor biura).

W trakcie posiedzenia Zarząd skupił się na podsumowaniu sportowych rozgrywek studenckich w roku akademickim 2012/2013 (WSHiU zajęła II miejsce w klasyfikacji uczelni niepublicznych Akademickich Mistrzostw Wielkopolski!) oraz na sprawach regulaminowych i finansowych Związku. Podsumowano też Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie, których organizatorem był AZS Poznań we wrześniu. Mistrzostwa zakończyły się pełnym sukcesem organizacyjnym; towarzyszyły mu sukcesy sportowe polskich uczelni, które wystartowały w Mistrzostwach.

Odrębnym zagadnieniem obrad była kampania sprawozdawczo-wyborcza w AZS Poznań. Przypomniano, że do 25 listopada powinna zakończyć się kampania w klubach uczelnianych AZS (jednostki organizacyjne najniższego szczebla). Przyjęto datę Walnego Zebrania AZS Poznań. Odbędzie się ono dnia 03 grudnia br. (wtorek) w Collegium Minus Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

W pierwszej połowie czerwca 2014 roku w Wilkasach przeprowadzony zostanie natomiast XXVI Krajowy Zjazd Akademickiego Związku Sportowego.

 
 Operative training trade provides redirected here cooperation for anyone who needs it.

Реєстрація