25-lecia Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych

W miniony weekend w naszej Uczelni gościli instruktorzy służb mundurowych oraz funkcjonariusze i przedstawiciele formacji mundurowych z  Policji, Straży Miejskich, Wojska, Żandarmerii Wojskowej, służb ochrony, Służby Więziennej i innych. W ramach wydarzenia obchodów 25-lecia Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych, których współorganizatorem była  Wyższa Szkoła Handlu i Usług, w godzinach porannych odbył się staż szkoleniowy z zakresu technik i taktyki interwencji. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się między innymi z technikami obezwładniania osób, pracy ze środkami przymusu bezpośredniego w postaci pałki. 

Kulminacyjnym momentem tego wydarzenia była uroczysta Gala, na której oficjalnie przekazane zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Wyższą Szkoła Handlu i Usług a Polskim Związkiem Instruktorów Służb Mundurowych a także uhonorowanie pamiątkowymi medalami członków PZISM oraz osoby i podmioty współpracujące i wspierające Związek w jego działalności. Naszą uczelnię reprezentowała  Założyciel WSHiU i Prezes Fundacji Rozwoju Nauki i Edukacji Pani Magdalena Górska, Wydarzenie poprowadzone zostało przez naszego wykładowcę a jednocześnie licencjonowanego instruktora PZISM, Członka Zarządu PZISM mgr Piotra Ziębę.

Na zakończenie uroczystości wszyscy uczestnicy i zaproszeni goście skorzystali z dobrodziejstw kulinarnych przygotowanych na bankiecie.

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on vk

Więcej do odkrycia

Реєстрація

X