25-lecia Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych

W miniony weekend w naszej Uczelni gościli instruktorzy służb mundurowych oraz funkcjonariusze i przedstawiciele formacji mundurowych z  Policji, Straży Miejskich, Wojska, Żandarmerii Wojskowej, służb ochrony, Służby Więziennej i innych. W ramach wydarzenia obchodów 25-lecia Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych, których współorganizatorem była  Wyższa Szkoła Handlu i Usług, w godzinach porannych odbył się staż szkoleniowy z zakresu technik i taktyki interwencji. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się między innymi z technikami obezwładniania osób, pracy ze środkami przymusu bezpośredniego w postaci pałki. 

Kulminacyjnym momentem tego wydarzenia była uroczysta Gala, na której oficjalnie przekazane zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Wyższą Szkoła Handlu i Usług a Polskim Związkiem Instruktorów Służb Mundurowych a także uhonorowanie pamiątkowymi medalami członków PZISM oraz osoby i podmioty współpracujące i wspierające Związek w jego działalności. Naszą uczelnię reprezentowała  Założyciel WSHiU i Prezes Fundacji Rozwoju Nauki i Edukacji Pani Magdalena Górska, Wydarzenie poprowadzone zostało przez naszego wykładowcę a jednocześnie licencjonowanego instruktora PZISM, Członka Zarządu PZISM mgr Piotra Ziębę.

Na zakończenie uroczystości wszyscy uczestnicy i zaproszeni goście skorzystali z dobrodziejstw kulinarnych przygotowanych na bankiecie.

Podziel się tym postem

Więcej do odkrycia

Реєстрація